Robotická sekačka Stiga A500

Robotická sekačka Stiga A500

Autonomní roboticka sekačka

41 990 Kč s DPH

EAN: 2R7101128/ST1

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: Stiga

Naše autonomní robotická sekačka A 500 je zcela bez kabelů. Instalace je virtuální a pracovní obvod robota lze kdykoli přizpůsobit. Díky patentované technologii AGS dokáže robot inteligentně plánovat sečení. Robota máte plně pod kontrolou z aplikace STIGA.GO.

  • Efektivní sečení díky technologii STIGA AGS, která plánuje sezení dopředu
  • Připojení 4G a STIGA Cloud pro neustálou komunikaci
  • Bez kabelů. Instalace je virtuální a provádí se jednoduše prostřednictvím aplikace
  • Organizované sečení podle systematických vzorů sečení
  • Plné ovládání prostřednictvím aplikace STIGA.GO
  • Přiložený datový balíček 400 pracovních hodin ≅ 2 roky. Další hodiny sečení lze zakoupit prostřednictvím APP.

 

STIGA A 500 je robotická sekačka, kterou musíte mít, pokud chcete mít dokonalý trávník. Tento kompaktní robot přesně ví, kdy, kde a jak posekat trávu, aby byl váš trávník zdravý - a vy i vaše rodina tak budete mít více času na užívání si zahrady. Sekačka je vybavena jedinečnou patentovanou technologií AGS (Active Guidance System) společnosti STIGA, která dokáže předvídat kvalitu signálu GPS v různých denních dobách a inteligentně plánovat sečení předem, aby mohla nerušeně sekat v době, kdy je signál nejsilnější.
Instalace je plně virtuální, což znamená, že pracovní obvod lze nastavit prostřednictvím aplikace. Pokud se změní uspořádání vaší zahrady, můžete jednoduše aktualizovat novou plochu sečení a obvod pomocí aplikace STIGA.GO.
Sekačka STIGA A 500 je vybavena naší baterií ePower s dlouhou výdrží a dokáže spolehlivě posekat až 500 m2 trávníku během pouhých dvou sekání denně. Další sezení začne vždy tam, kde skončilo to předchozí, takže robot může pečovat o celou plochu trávníku tím, že každý den poseče jiné zóny. Na zahradě můžete nastavit až 3 různé sekací zóny. Pro zachování zdraví trávníku doporučujeme naplánovat pouze 2 sekání denně; plánování je však plně flexibilní.
Vynikající zvuková izolace udržuje hluk motoru uvnitř vnějšího pláště autonomní robotické sekačky. Pokud jde o údržbu a čištění, robustní vnější plášť lze snadno sejmout bez použití nářadí a lze jej bezpečně čistit i zahradní hadicí.
Pokud potřebujete vyčistit tělo stroje přímým proudem vody, zajistěte, aby robot zůstal v pracovní poloze (vodorovně, koly dolů). Pokud čistíte pouze nože, použijte kartáč. Pokud je robot vzhůru nohama, neměl by se používat žádný přímý proud vody.
S robotem je dodáván 400hodinový balíček pro připojení (≅ 2 roky, což odpovídá 2 plným řezům maximální plochy týdně po dobu 28 týdnů v roce), který umožňuje práci a připojení.
**Technologie robota je založena na datové komunikaci mezi STIGA Cloud a samotným robotem. Předplatné je pro fungování robota STIGA A 500 povinné a závisí na množství požadovaných dat.
Pro radu ohledně robotické sekačky, která nejlépe odpovídá vašim požadavkům, zavolejte na naši technickou linku robotů 0800 669 6666 nebo se obraťte na místního prodejce robotů STIGA, který vám rád poradí.

Dodávka a instalace: Tato robotická sekačka bude dodána a nainstalována naší prémiovou doručovací službou v bílých rukavičkách. Váš místní autorizovaný prodejce robotů STIGA zajistí před instalací prohlídku zahrady v čase, který vám bude vyhovovat. Součástí instalace bude kompletní ukázka používání tohoto stroje.

Počítejte prosím s tím, že místní autorizovaný prodejce robotů vás bude kontaktovat až 7 pracovních dnů. Prémiová služba dodání a instalace je zahrnuta u všech robotů zakoupených na našich webových stránkách.

Záruka: až 5 let (platí všeobecné obchodní podmínky).

 

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení