Zádový postřikovač SOLO 425 Pro

Zádový postřikovač SOLO 425 Pro

Zádový postřikovač

5 090 Kč s DPH

Dostupnost: Dodání 2-5 dní

Obsahuje pístové čerpadlo pro dosažení vyššího tlaku a nízké viskozity tekutin.

Velice odolný zádový postřikovač určený především pro profesionální uživatele. Veškerá těsnění jsou vyrobena z FPM materiálu (Viton®).

 

Typ čerpadla  píst
Celkový objem 15l
Max. pracovní tlak (bar) 6
Ruční nastavitelnost tlaku ANO
Délka trubky (cm) teleskopická trubka 50 - 90 cm
Těsnění Viton®
Obsah balení profesionální systém popruhů,
manometr, dvě nastavitelné mosazné trysky (dutý kužel a štěrbinová)
Váha prázdného stroje (kg) 5,2

 

• Využití pro veškeré schválené prostředky na ochranu rostlin, ale také čistící a desinfekční prostředky o doporučené koncentraci - např. pro prevenci výskytu škodlivého hmyzu a chorob.
• Praktický skládací držák umožňující pohodlnou manipulaci s postřikovačem, včetně zabudovaného držadla na trubku pro snadné uskladnění stroje a velký plnící otvor s vyjímatelným sítem.
• Maximální pracovní tlak lze nastavit pomocí otočného knoflíku umístěného v horní části nádrže.
• Profesionálně řešený systém popruhů a polstrování (který je viděn např. u některých outdoorových sportů) poskytuje optimální rozložení váhy a prevenci před vyšší únavou. Součástí systému popruhů jsou pohodlné a polstrované ramenní popruhy, hrudní popruh a v neposlední řadě také bederní popruh.Toto řešení umožňuje rozložení velké částiváhy právě do pasu a ulevení zádům uživatelů stroje. Popruhy jsou vyrobeny z prodyšného materiálu, který navíc zabraňuje absobci případných tekutin.
• Ergonomicky tvarovaná tlakovací páka, jejíž délka je rovněž nastavitelná dle individuální potřeby konkrétního uživatele, umožňující pohodlnou práci s postřikovačem.

 

 

 

 

Termín dodání: 2-5 dní

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení